Apskatīt iepirkumu grozu   - 0,00 €

Nesen pievienots produkts

Nav produktu

0,00 €

Pāriet uz maksāšanu

Sveicināti

Tasuta saatmine 100% kvaliteedi garantii 30 päeva raha tagasi garantii
Diesel Only The Brave (Tualetes ūdens vīriešiem, 50ml) Apskatīt pilnā izmērā

Diesel Only The Brave (Tualetes ūdens vīriešiem, 50ml)

Samazināta cena: 41,62 €

VĒLOS ŠO PRODUKTU

Vairāk info

Šis produkts tiks piegādāts: Trešdien, ap ~17.00

Only the Brave ir tualetes ūdens no Diesel. Šis tualetes ūdens no Diesel ir pieejams 50ml tilpumā, un tas ir radīts vīriešiem.

Only the Brave ir parfīms, ko Diesel radījis sadarbojoties ar L'Oreal 2009. gadā. Šī parfīma iedvesmotājs bija pats Diesel radītājs Renzo Rosso, kurš sev kā dāvanu piecdesmit gadu jubilejā uzdāvināja savus iniciāļus RR ietetovētus uz roku pirkstiem. Tāpēc arī parfīma pudelīte veidota spēcīgas dūres formā - tā ir kā stikla skulptūra dūmakaini pelēcīgā nokrāsā ar sudrabkrāsas gredzenu, uz kura iegravēts Diesel vārds. 

Šī aromāta koncepts akcentē austrumnieciskos, ādas un koksnes akordus, kas ir vīrišķīgi, apņēmīgi un drosmīgi, taču vienlaicīgi arī kontrastiem bagāti. Šis aromāts atklājas ar vīrišķīgajām un modernajām ādas notīm, kas cieši saistītas ar pašu zīmolu. Kompozīciju atsvaidzina citrons un dzirkstoši svaigie dzintara un ciedrkoka akordi. Pie šī parfīma tapšanas strādājuši trīs izcili parfimēri - Alienor Massenet, Olivier Polge un Pierre Wargnye. 

Tas ir aromāts vīriešiem, kuri nebaidās un izvēlās būt varoņi. Kontrasti un harmonija, dzīvīgums, romantika un siltums, bet visam pāri drosme un stingrība - tāds ir šis Only the Brave aromāts. 

Veidotājs: Diesel, parfimēri - Alienor Massenet, Olivier Polge un Pierre Wargnye

Izveides gads: 2009

Aromāta kompozīcija: Amalfi citrons, mandarīns, Virdžīnijas ciedrs, koriandrs, vijolīte, labdanums, dzintars, benzoins, āda. 

  • Izvēlieties tipu Vīriešu preces