Apskatīt iepirkumu grozu   - 0,00 €

Nesen pievienots produkts

Nav produktu

0,00 €

Pāriet uz maksāšanu

Sveicināti

Kā mēs izmantojām personisko informāciju?

Sniedzot savu personisko informāciju, jūs piekrītat, ka mums ir tiesības izmantot to sniedzot jums pakalpojumus. Kā mūsu mājas lapās lietotājs, jūs piekrītat mūsu personiskās informāciju apstrādās principiem.

Mums nepieciešama informācija sekojošiem iemesliem: 

Apstrādāt pasūtījumus caur mūsu mājās lapas sistēmu (piemēram, vārds un bankas rekvizīti);

Uzturēt kontaktu ar Jums: piezvanīt Jums, kad pienācis pasūtījums, sazināties ar jums sakarā ar pasūtījuma detaļām, sazināties sakarā ar transportēšanās problēmām (piemēram, tālruņa numurs, e-pasta adrese)

Par pasūtījumu piegādi (piemēram, adresi)

Lai atbildētu uz pieprasījumiem (piemēram, e-pasta adrese);

Mēs glabājam Jūsu informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams lai sniegt jums mūsu pakalpojumus, un tikai tā kā to atļauj likums. Pēc tam, Jūsu personīgā informācija būs izdzēsta. 
Mēs nevaram izdzēst Jūsu informāciju, ja to pieprasa tiesības akti, piemēram, grāmatvedības noteikumi, vai, ja ir citi iemesli personiskās informācijas saglabāšanai, piemēram, ja līgumiskās attiecības joprojām notiek. Kad vairs nav nepieciešamības glabāt dokumentāciju un/vai informāciju, tā tiek rūpīgi izdzēsta. Visas Jūsu personiskās informācijas detaļas tiks izdzēstās pēc fiksāciju termiņa izbeigšanās.  


Kam ir piekļuve detaļām?

Mēs nekad nenodotām, nepārdodam un netirgojām ar personīgo informāciju trešajām personām, lai gūtu labumu. Detaļas tiek nodotās trešajām personām tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai mums būtu vieglāka sadarbība ar jums, piemēram, transporta kompānijām produktu piegādei. Līzinga kompānijām nepieciešama jūsu informācija lai varētu noteikt kredīta atmaksas spējas, personības identificēšanas gadījumā, vai lai sazināties nokavējumu gadījumā.

Mums ir pienākums nosūtīt Jūsu personisko informāciju pārstāvētās organizācijam saskaņā ar tiesību aktiem (piemēram, kriminālprocesā, kratīšanas ordera gadījumā, vai ja pienāca tiesas pavēste vai tiesas spriedums).

 

Par savienoju ar Facebook lapu

Mūsu mājas lapa ir aprīkota ar facebook.com spraudņiem (spraudnis var būt Facebook pogas, piemēram, "Patīk"), kurus administrē Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA (turpmāk: Facebook).

Ja jūs ienācāt mūsu mājas lapā, un tajā pašā laikā esat piereģistrēti Facebook, jūsu interneta pārlūks uzreiz savienojās ar Facebook serveriem, un informē Facebook serverus par to, ka Jūs apmeklējat mūsu lapu. Facebook savieno šo informāciju ar Jūsu lietotāja kontu. Ja jūs izmantojat kādu no spraudniem (piemēram "Patīk", vai rakstāt komentāru), šī informācija tiks saistīta ar jūsu lietotāja kontu.
Sīkāka informācija, kā Facebook apkopo un izmanto datus, un attiecīgi informācija par tiesībām uz privāto informāciju un iespējām, var būt atrasta Facebook privātuma iestatījumos.

Jūs varat izrakstīties no Facebook lapas, lai tā neveido savienojumus ar mūsu mājas lapu, kad  Jūs to apmeklējat.